Gizlilik ve Güvenlik

S.S. Gümüşhane Gümüşeller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Online Shop, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. S.S. Gümüşhane Gümüşeller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Online Shop sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece S.S. Gümüşhane Gümüşeller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Online Shop bünyesinde kullanılmaktadır. S.S. Gümüşhane Gümüşeller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Online Shop, üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde S.S. Gümüşhane Gümüşeller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Online Shop veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin S.S. Gümüşhane Gümüşeller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Online Shop arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır

Kadın Elinden

Kadın elinden üretim

Mevsim Meyvesi

Taze mevsim meyveleri ile üretim

100% Doğal

Katkısız doğal üretim

Sepetim 0 Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır