İPTAL

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.  Fakat siz değerli müşterilermizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

 

İADE

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde gumuseller.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. 

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

 

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

Tadını / kalitesini beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz.

Kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

 

Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü gumuseller.com’a göndermeden önce siparis@gumuseller.com’a, iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün kırılmış / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünler mutlak suretle orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, iadesi yapılmalıdır.

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orjinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

 

Kargo şirketine ücret öder miyim?

Gönderim aşamasında karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz. 

 

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 90 552 750 11 29 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

İade Adresi:

Karaer Mahallesi Atatürk Cad. No:64 Merkez / GÜMÜŞHANE

Kadın Elinden

Kadın elinden üretim

Mevsim Meyvesi

Taze mevsim meyveleri ile üretim

100% Doğal

Katkısız doğal üretim

Sepetim 0 Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır