Ürünlerimiz mevsiminde meyvelerle ve sebzelerle hiçbir katkı maddesi kullanılmadan Gıda Mühendisi  gözetiminde tamamen el yapımı olarak geleneksel yöntemlerle imal edilmektedir.

Ürünlerimizde kesinlikte yapay katkı maddeleri kullanılmamaktadır. Reçellerimizde, sirkelerimizde ve marmelatlarımızda mevsiminde toplanan doğal ürünler kullanılır.

Ballarımız 2000 rakımdan yüksek yaylalarımızda %100 doğal olarak Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliğine uygun şekilde üretilmektedir.

Tüm ürünlerimizi hazırlarken yemediğimiz hiçbir ürünü satmamak ve  besin değerini ön planda tutarak üretmek bizim için en önemli prensiptir. 

İşletmemizde;  ürünlerimiz  Tarım ve Orman Bakanlığı’nın TR-29-K-2646 Nolu izni ile üretilir. Tamamen geleneksel olarak hijyenik ortamda işlenip, kurutulup, gıdaya uygun Tarım ve Orman Bakanlığı onaylı sağlıklı naturel ambalajlarında sizlere ulaştırılır.

GÜMÜŞELLER; Coğrafi işaret belgeli özel ürünler, Herkese Uygun Yöresel Doğal Gıdalar, Doğadan toplanan Tıbbi aromatik bitkiler, mevsiminde toplanıp kurutulmuş ürünler  ve Sağlıklı ve Besleyici Ürünler gibi birçok ürünü sizler için hijyenik olarak hazırlamaktadır.

Güvenilir gıdalarla sağlıklı besleneceğiniz sağlıklı günler dileriz.

Kadın Elinden

Kadın elinden üretim

Mevsim Meyvesi

Taze mevsim meyveleri ile üretim

100% Doğal

Katkısız doğal üretim

Sepetim 0 Ürün
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır